שיתוף בfacebook
שיתוף בtwitter
שיתוף בwhatsapp
שיתוף בemail

הפרק הזה של הפודקאסט הוא מיוחד במינו.

השבוע יצא לאור הספר שלי ״הורות: קומדיה של טעויות מלאה בכוונות טובות״ ובפרק הזה אני מקריאה את 30 הדפים הראשונים ממנו. לקח לי שנתיים לכתוב את הספר והוא מבוסס על הניסיון שלי ועל הניסיון של הורים שעבדו איתי.

ניתן להזמין את הספר בהנחה דרך האתר שלי:

https://www.courageous-parenting.com/

 

הנה התקציר של הספר:

״שום אבא לא קם בבוקר ומחליט שהיום הוא יצעק על הילדים שלו, ואף אימא לא נהנית לאיים ולהעניש. אנחנו אוהבים את ילדינו ורוצים להיות ההורים הכי טובים שאפשר ועם זה (או אולי דווקא בגלל זה) אנחנו מאבדים לפעמים את הסבלנות.

מה קורה בפער שבין הכוונות הטובות לבין החיים עצמם, ובעיקר – מה אפשר לעשות כדי לשנות את התגובות האוטומטיות שלנו?

הספר הזה יעזור לכם להבין את עצמכם וילדיכם טוב יותר, כך שתוכלו להיות ההורים שתמיד רציתם להיות, באופן שהילדים שלכם צריכים שתהיו. הוא מתאים להורים לילדים בכל גיל ותמצאו בו כלים מעשיים להתמודדות עם נושאים כמו:

התקפי זעם

מריבות אחים

התארגנויות בוקר

איומים ועונשים

הספר מציג גישה שתסייע לכם לגדל ילדים שמחוברים למצפן הפנימי שלהם. במהלך הקריאה תגלו שכל אתגר שמציבה בפניכם ההורות הוא הזדמנות גם עבורכם להתפתח ולגדול.

הספר הוא גם מעמיק וגם מעשי, גם רציני וגם משעשע, כמו החיים.״

 

אשמח לשמוע מה דעתכם ולענות על כל שאלה שתכתבו לי באופן פרטי או דרך עמוד הפייסבוק של הפודקאסט.

נשיקות ואהבה,

יפעת

 

לינקים:

האתר שלי –

https://www.courageous-parenting.com/

 

 

ADHD being/ doing Work Life Balance אהבה אווירה משפחתית אופטימיות איזון עבודה הורות אינטואיציה אינטואיציה הורית אמהות אמפתיה אנקופרזיס אסטרטגיות למידה ארצות הברית ביזנס קייס גבולות גוגל גמילה גמילת לילה גמישות דיאטה הורות הורים עובדים הוריםעובדים היהודים באים המכון של חגי ודורון הסללה מגדרית הסמכות החדשה הפרעות קשב הצהרה התפתחות אישית ויסות חושי זוגיות חדשות חופשת לידה חופשת לידה לאבא חיים עומר חינוך חיתולים חסות יתר חצי הכוס הריקה טורט יזמות ייזמות יצירה יצירתיות ישבנון כושר מאבקי כוח מודלינג מיומנויות חברתיות מערך משפחתי מערכות יחסים משרד החינוך מתח נורמות גבריות נורמות מגדר נורמת הגבר כמפרנס סאטירה סובייקטיביות סטארט-אפ סיר ספרות ספרים עונשים פיפי פמיניזם פרסונה צפוף קהילה קקי קשיים חברתיים רגשות אשם רגשי אשם שבט הורים שוויון ערך שילוב בין משפחה לעבודה שילוב בין עבודה למשפחה שירות עירוני שניידר שעוונית שעות נוספות תוצאות טבעיות והגיוניות תזונה תסריטאות תפריט ילדים תרומה ״העובד האידיאלי״

פרקים נוספים

תגובות

תגובות

לפוסט הזה יש תגובה אחת

  1. הי יפעתי. הקשבתי לפרק ההיכרות שקראת בפודקאסט. הקשבתי בעניין ובהנאה. יופי. יופי. יופי. תודה. אמשיך להקשיב לשאר הפרקים. אני מסכימה עם המסרים שלך וחושבת, כמוך, שזה נושא חשוב ממש. בעיקר, שהיום, שלא כמו בעבר, הורים אינם מסוגלים ללמד את הילדים ולהכינם לעתיד. בעבר היו הדברים ברורים בשל הקביעות שהיתה בחיים. ילדים ואנשים צעירים יכולים היו להביט במבוגרים וללמוד מהם, גם אם המבוגרים לא היו ההורים. לעומת זאת, היום, עם השינויים התכופים והמואצים בטכנולוגיה, באורח החיים המשתנה, קשה לספק מודלים מן הדור המבוגר לדור הצעיר. זוהי הסיבה שלהיות הורים נעשה כל כך מסובך. אנחנו כהורים צריכים ללמוד לעשות את זה בעיקר מבחינה ריגשית. כי אז אפשר לגדל אדם בטוח יותר בעצמו שלא יחשוש מן האתגרים העומדים בפניו בבגרותו.

כתיבת תגובה

שינוי גודל גופנים
ניגודיות